Arora Motosiklet Hakkında

Arora Motosiklet, 1991 yılında Adana ilinde kurulan bir motosiklet firmasıdır. İlk olarak dayanıklı tüketim malları ve bisiklet gibi ürünlerin satış ve pazarlamasıyla ticari hayatına başlayan Arora Motor, kısa sürede başarılı bir çıkış yakalayarak pazarlama sektöründe yerini aldı.

Kurulduğu günden bu yana kendine kısa ve küçük hedefler belirleyen Arora Motor, bu hedefleri tamamladıkça piyasadan gelen olumlu dönüşler sayesinde kendine olan özgüvenini artırdı ve pazarlama sektöründe daha da güçlendi. Yeni kurulan üretim fabrikasıyla birlikte araç filosu, personel sayısı ve üretim tesis alanları hızla büyümeye devam etti.

Arora Motor, bisiklet üretimine başlayarak pazarlamacı kimliğinin yanında üretici kimliğini de kazandı. 2004 yılında Arora markası ve daha sonraki süreçte Zorro markasının patentlerini aldıktan sonra bisiklet, elektrikli bisiklet ve motosiklet üretimleri başarılı bir şekilde başladı. Avrupa standartlarına uygunluk ilkesini benimseyen Arora Motor, kaliteli, sağlam ve güvenli bir üretim yapabilmek için Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) Kalite Yönetim Sistemi (ISO-9001) belgeleri dahilinde üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Arora Motosiklet, sürdürülebilirlik ilkesine uygun bir şekilde hareket ederek kalite ve standartlarını göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. 2006 yılında başladığı sektörde büyüyerek yoluna devam eden Arora Motor, Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde 350’ye yakın yetkili satıcı bayisi ve 400’ü aşkın yetkili servisi ile hizmet vermekte olup, yıllık 100.000 adet üretim kapasitesine sahiptir.

Arora Motor, ürettiği ürünlerin yanı sıra müşteri memnuniyetine de büyük önem vermektedir. Bu nedenle, müşteri beklentilerini en üst seviyede tutmak için satış sonrası hizmetlerini en üst düzeyde sunmaktadır. Bu sayede, müşterileri tarafından tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Arora Motosiklet Haberleri

haraketli araba