Asya Motor Hakkında

Asya Motor, Türkiye’nin önde gelen motosiklet üreticilerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. 2003 yılında Aydın ilinin Nazilli ilçesinde kurulan firma, yenilikçi yapısı ile dikkat çekmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Asya Motor, güçlü adımlarla Türkiye’deki satış ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Asya Motor, 2006 yılında Türkiye’nin önde gelen gruplarından biri olan Soysal Grup tarafından satın alınarak büyüme stratejisinde güçlü bir adım atmıştır. Soysal Grup’un güvencesi altındaki Asya Motor, sürekli iyileştirme yaparak kendisiyle yarıştığı mükemmellik arayışında çıtayı her zaman yükselterek büyümeye devam etmektedir. Sürdürülebilir büyüme stratejisi kapsamında daha kaliteli, daha ekonomik ve daha kolay hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Aydın Nazilli’de 21.000 metrekare kapalı alan ve yıllık 150.000 adet motosiklet üretim kapasitesine sahip tesisleri ile Asya Motor, sektörde öncü bir konumdadır. Ayrıca, 200 kişiyi istihdam etmektedir. 250 bayi ve 400 servis noktası ile müşteri ihtiyaçlarını iyi anlayan, müşterilerine özel çözümler üreterek en iyi müşteri deneyimini yaşatan, kaliteli, doğru, ahlaklı ve hızlı hizmet anlayışını benimsemiştir.

Asya Motor, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sürdürmek için, üretim kalitesini artırmak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak kendisini yenilemektedir. Bu sayede, müşterilerine daha fazla çözüm, daha fazla değer üreten hizmetleri sunarak ekonomiye ve insanlara katma değer sağlamaya devam etmektedir.

Asya Motosiklet Haberleri

haraketli araba