CFMOTO Motosiklet Hakkında

CFMOTO, 1989 yılında Çin’de kurulmuş ve o tarihten bu yana otomotiv endüstrisinde sürdürebilir bir büyüme sergileyerek global bir piyasa oyuncusu haline gelmiştir. Alanında bir öncü olarak, zorlu yol ve arazi koşullarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayabilen, başta Traktör T3 ve Traktör T1 olmak üzere bir dizi motosiklet ve scooter modellerini kullanıcıların beğenisine sunmuştur. Modern tesisleri, yıllık 800.000 adet motosiklet üretme kapasitesiyle ve 70’ten fazla ülkede 600.000 adet satış hacmiyle sektörün liderlerinden biri konumundadır.

Gelişen teknolojiler ve yeniliklerin peşinden sürüklenmeyi reddeden CFMOTO, her zaman sektördeki en yeni trendlerin bir adım önünde olmayı başarmıştır. Şirket, 51 çeşit motor bloğu kullanarak 98 farklı ürünü bünyesinde barındıran geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Bu ürünler, dünya genelinde 1500’den fazla iş ortağı sayesinde birçok farklı coğrafyada kullanıcılara ulaşmaktadır. Şirketin uluslararası dağıtım ağı, Avrupa’dan Amerika’ya, Kanada’dan Afrika’ya ve tabii ki anavatanı Çin’e kadar uzanmaktadır.

Yenilikçi sürüş deneyimi ve ileri teknoloji anlayışı ile tanınan CFMOTO’nun araştırma ve geliştirme ekibi, beş farklı ülkede faaliyet göstermekte ve 200 uzman personeli bünyesinde barındırmaktadır. Bu ekip, motor tasarımı ve araç geliştirme konularında sıradışı bir başarıya imza atmış, 110’dan fazla tescilli patent ve bağımsız fikri hakları elde etmiştir. Ayrıca, tasarım yenilikçiliği, şirketin aksesuarlarına kadar derinlemesine işlenmiştir.

Kaliteye olan bağlılığı, her ürününde sıfır hata ilkesini benimsemesiyle bilinen CFMOTO, yüksek standartlara ve detaylı işçiliğe büyük önem verir. Şirket, üretim süreçlerini sürekli olarak modernize ederek, yenilikçi üretim metodlarını benimser. ISO 9001 sertifikasına sahip olan şirket, AET, EPA ve DOT şartnamelerine uygun olarak, 2000 ve TS 16949 standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. CFMOTO, üretim sürecinde kullanılan 1600’den fazla yüksek kaliteli ekipman ve araçlarla, sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Şirketteki çalışanların %25’ten fazlası, araştırma ve geliştirme bölümünde görev alarak, sürekli gelişim ve yenilikçilik ilkesini yaşatmaktadır.

Türkiye’de ise 2011 yılından itibaren UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş) ile işbirliği yaparak pazarda yerini almış olan CFMOTO, robust Traktör T3 ve Traktör T1 modelleriyle Türk müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Türkiye genelinde geniş bir yedek parça ve servis ağına sahip olan şirket, satış sonrası hizmetleri ve pazarlama faaliyetleriyle Türkiye motosiklet pazarında üst düzey kalite ve güvenirliğini kanıtlamış bir marka haline gelmiştir.

CFMOTO Motosiklet Haberleri

haraketli araba