BMW CE 04 Vagabund Moto Concept’i Sunar!

02 Perşembe 2023
0 Yorum
BMW CE 04 Vagabund Moto Concept’i Sunar!

BMW Motor, uluslararası kişiselleştirme sahnesindeki yaratıcılığı, işçiliği ve yeni fikirleri, özellikle BMW Motorrad Heritage R 18 ve R 9T modellerine odaklandırmaktadır. Ancak Avusturya’da, BMW CE 04 modeline dayalı şık ve çok işlevli bir scooter olan BMW CE 04 Vagabund Concept projesi gerçekleştirildi.

Graz’daki özelleştirme uzmanı Vagabund Moto GmbH, Salzburg’daki BMW Avusturya ile birlikte çalışarak, BMW CE 04 modelinden yola çıkarak bu özel yapım e-scooter’i yarattı. Bu özel yapım scooter, sadece beyaz, koyu yeşil, bej ve siyah renk şemasına sahip değil, aynı zamanda genç hedef kitleye yönelik modern bir tasarım stilinde çeşitli işlevsel öğelere de sahip.

Örneğin, arkadaş canlısı bir gülümseme deseni ön tekerlekte göz alıcı bir görsel hissi sağlarken, aynı zamanda gösterge lambalarının camında da görülebilmektedir. “Aksiyon modayla buluşuyor” sloganı doğrultusunda, BMW CE 04 Vagabund Moto Concept, işlevsel bir çanta ve araca entegre edilmiş bir sörf tahtası taşıma sistemi gibi standart saklama alanını tamamlayan bir dizi fonksiyona sahiptir. Bu özellikler sayesinde scooter, deniz veya en yakın göl gibi etkinlikler için harika bir alternatif olabilir.

haraketli araba