Honda Türkiye Motosiklet Ailesi Büyüyor!

08 Cuma 2023
0 Yorum
Honda Türkiye Motosiklet Ailesi Büyüyor!

Honda Motosiklet Türkiye, sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtlamaya hazırlanıyor. Yılbaşından itibaren büyük bir başarıya imza atarak, tarihindeki en geniş ürün yelpazesini sunan şirket, şimdi de Türk motosiklet pazarına yeni bir soluk getiriyor. Naked segmentinde Scrambler kategorisinin ilk ürünü olan CL250 modeli, 8 Temmuz 2023 tarihinde Honda bayilerinde yerini alacak ve 188 bin 500 TL satış fiyatıyla meraklılarıyla buluşacak. Bu sıra dışı motosiklet, kullanıcılara turuncu, gri ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuyor.

Honda Motosiklet Türkiye Başkanı Satoru Yamada, şirketin bu yıl içindeki ürün gamındaki önemli genişlemeyi vurgulayarak, yenilikçi ve estetik açıdan zengin yeni model CL250’nin, genç motosiklet tutkunlarını cezbetmeyi hedeflediğini belirtti. Yamada, “Honda Motosiklet Türkiye olarak, bu yıl içinde ürün gamımızdaki rekor artışla gurur duyuyoruz. Şimdi, Scrambler kategorisindeki ilk modelimiz CL250 ile genç kullanıcılarımızın beklentilerini fazlasıyla karşılayacağımıza inanıyoruz,” şeklinde konuştu.

Başkan Yamada, güvenli sürüş bilincinin Honda’nın temel prensipleri arasında önemli bir yer tuttuğunu da hatırlattı. “Pazar liderliğimizi sürdürmenin ötesinde, bu yıl motosiklet kullanıcıları arasında güvenli sürüş bilincinin arttırılmasını da önemli bir hedef olarak görüyoruz. Motosiklet Gelişim Merkezimizdeki çalışmalarımızı bu yönde yoğun bir şekilde sürdürüyoruz,” diyerek, şirketin güvenli sürüş konusundaki kararlılığını vurguladı.

Yeni CL250, Honda’nın zengin tarihini modern dokunuşlarla birleştirerek oluşturulan bir eser olarak öne çıkıyor. 60 ve 70’lerin ikonik CL serilerinden aldığı ilhamla, retro-modern bir tasarıma sahip olan bu model, tasarım odaklı genç kullanıcılara hitap ediyor. Kişiselleştirme özelliklerinin zenginliği ile birlikte, CL250, günlük kullanımdan, uzun yolların keşfine, hatta hafif arazi sürüşlerine kadar, kullanıcıların yaşam tarzına kolaylıkla adapte oluyor. Bu, bir motosikletin sadece bir ulaşım aracı olmadığını, aynı zamanda bir yaşam tarzını temsil ettiğini kanıtlıyor.

haraketli araba